Rumah > Produk > Pita, pelekat, bahan > pita > 12-5-9490LE
Permintaan Quote
Melayu
3490076Image 12-5-9490LE.3M
12-5-9490LE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    12-5-9490LE
  • Penerangan
    TAPE DBL COATED CLEAR 12"X 5YDS
  • Model ECAD
  • lebar
    12.00" (304.80mm)
  • penggunaan
    Holding, Joining, Mounting
  • Ketebalan - Bahagian Belakang, Carrier
    0.0005" (0.5 mils, 0.013mm)
  • Ketebalan - Adhesive
    0.0062" (6.2 mils, 0.157mm)
  • ketebalan
    0.0067" (6.7 mils, 0.170mm)
  • Kadar suhu
    200°F (93°C)