Rumah > Produk > Pita, pelekat, bahan > pita > 2.75-5-RP25
Permintaan Quote
Melayu
2.75-5-RP25
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2.75-5-RP25
  • Penerangan
    TAPE DBL COATED GRY 2 3/4"X 5YDS
  • Model ECAD
  • lebar
    2.75" (69.85mm) 2 3/4"
  • penggunaan
  • Ketebalan - Bahagian Belakang, Carrier
  • Ketebalan - Adhesive
  • ketebalan
    0.0250" (25.0 mils, 0.635mm)
  • Kadar suhu
    200°F (93°C) Max
  • Jenis pita
    Double Coated, Double Sided
  • Mula Hidup Rakupan
    Date of Shipment
  • Jangka hayat
    24 Months
  • Siri
    VHB™ RP25
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • Panjang
    15' (4.6m) 5 yds
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • warna
    Gray
  • Sokongan, Carrier
    Acrylic Foam
  • pelekat
    Acrylic
2.7DMC4.7FMEFC10X23
2.7DMC4.7FMEFC10X23
Penerangan: CAP 4.7F 20% 2.7V THROUGH HOLE