Permintaan Quote
Melayu
3010217Image 2540-50Y2UG.3M
2540-50Y2UG
  • Nombor Bahagian
    2540-50Y2UG
  • Penerangan
    CONN HEADER 40POS R/A GOLD T/H
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board or Cable
  • menyelubungi
    Shrouded - 4 Wall
  • Siri
    2500
  • Row Jarak - Mengawan
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.100" (2.54mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    40
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled
  • penebat Tinggi
    0.338" (8.59mm)
  • penebat Warna
    Gray
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Keying Slot
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.100" (2.54mm)
  • Rating Semasa
    2A
  • Jenis hubungan
    Male Pin
  • Hubungi bentuk
    Square
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Cara Negara - Post
  • Cara Negara - Mengawan
    0.243" (6.17mm)
  • Cara Selesai Ketebalan - Post
    200.0µin (5.08µm)
  • Cara Selesai Ketebalan - Mengawan
    15.0µin (0.38µm)
  • Cara Selesai - Post
    Tin-Lead
  • Cara Selesai - Mengawan
    Gold
  • Jenis penyambung
    Header
  • aplikasi
Penerangan: FUSE HLDR CART 600V 30A DIN RAIL
Pengilang: American Electrical, Inc.
Dalam stok
2540-6003UG
2540-6003UG
Penerangan: CONN HEADER 40POS STR GOLD T/H
Pengilang: 3M
2540
Penerangan: OSCOPE 60MHZ 1GSA/S DGTL STORAGE
Pengilang: B&K Precision
2540-6002UB
2540-6002UB
Penerangan: SHROUDED HEADER 40 POS STRAIGHT
Pengilang: 3M
2540-AS
2540-AS
Penerangan: FIBRLOK ANGLE SPLICE
254
Penerangan: MICROSD CARD BREAKOUT 5V OR 3V