Permintaan Quote
Melayu
5219609Image 30306-5002HB.3M
30306-5002HB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    30306-5002HB
  • Penerangan
    CONN HEADER 6POS DL R/A GOLD
  • Model ECAD
  • Voltan - DC Spark Over (Nom)
    Brass
  • Atribut jenis
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board or Cable
  • menyusun Arah
    Male Pin
  • menyelubungi
    0.100" (2.54mm)
  • perisai Penamatan
    Square
  • Siri
    303
  • Row Jarak - Mengawan
    Shrouded - 4 Wall
  • Rosh Status
    Bulk
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
  • Pitch - Penyambung
  • Secara keseluruhan Cara Negara
    0.110" (2.79mm)
  • Nama lain
    303065002HB
    SE008000413
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    6
  • Bilangan Kenalan
    Flash
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Right Angle
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Bahan - Insulation
    All
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    30306-5002HB
  • Panjang - Post (mengawan)
  • Berbeza Penghantaran Data
    Gold
  • penebat Tinggi
  • ciri-ciri
    Keying Slot
  • berkembang Penerangan
    6 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
  • Penerangan
    CONN HEADER 6POS DL R/A GOLD
  • Rating Semasa
    1A
  • Semasa - Max / Hubungi
  • Cara Negara - Post
    0.236" (6.00mm)
  • Cara Negara - Mengawan
    0.100" (2.54mm)
  • Cara Selesai Ketebalan - Post
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled
  • Cara Selesai Ketebalan - Mengawan
    Gold
  • Cara Selesai - Post
    Flash
  • Cara Selesai - Mengawan
    0.331" (8.40mm)
  • Jenis penyambung
    Header
  • Diameter sebenar
    Black
Penerangan: FUSE BRD MNT 500MA 125VAC 63VDC
Pengilang: Hamlin / Littelfuse
Penerangan: END COVER GRAY
Pengilang: Phoenix Contact
30306-6002HB
30306-6002HB
Penerangan: CONN HEADER 6POS DL STR GOLD
Pengilang: 3M
Penerangan: GASKET FABRIC/FOAM 6MMX1M DSHAPE
Pengilang: Wurth Electronics
Penerangan: END COVER
Pengilang: Phoenix Contact
Penerangan: D-ST 2 5-TWIN-0 8 OG
Penerangan: WE-LT CONDUCTIVE SHIELDING GASKE
Pengilang: Wurth Electronics
Penerangan: FUSE BRD MNT 630MA 125VAC 63VDC
Pengilang: Hamlin / Littelfuse
Penerangan: END COVER
Penerangan: END COVER FOR MOD TERM BLOCKS
Penerangan: CONN COVER END GRAY
Penerangan: END COVER GRAY