Permintaan Quote
Melayu
428586Image 30326-6002HB.3M
30326-6002HB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    30326-6002HB
  • Penerangan
    CONN HEADER 26POS DL STR GOLD
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board or Cable
  • menyelubungi
    Shrouded - 4 Wall
  • Siri
    303
  • Row Jarak - Mengawan
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.100" (2.54mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Nama lain
    30326-6002HB-ND
    303266002HB
    3M15455
    SE008000017
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    26
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled
  • penebat Tinggi
    0.366" (9.30mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Keying Slot
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm)
  • Rating Semasa
    1A
  • Jenis hubungan
    Male Pin
  • Hubungi bentuk
    Square
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Cara Negara - Post
    0.110" (2.79mm)
  • Cara Negara - Mengawan
    0.236" (6.00mm)
  • Cara Selesai Ketebalan - Post
    Flash
  • Cara Selesai Ketebalan - Mengawan
    Flash
  • Cara Selesai - Post
    Gold
  • Cara Selesai - Mengawan
    Gold
  • Jenis penyambung
    Header
  • aplikasi
303252
Penerangan: HOUSING STOP
Pengilang: Agastat Relays / TE Connectivity
Penerangan: PLUG IN BRIDGE
Pengilang: Phoenix Contact
Penerangan: TEST ADAPTER RED
Pengilang: Phoenix Contact
30326-5002HB
30326-5002HB
Penerangan:
Pengilang: 3M
Penerangan: PLUG IN BRIDGE
Penerangan: COMPONENT CONNECTOR GRAY
Penerangan: PLUG-IN BRIDGE 10POS BLUE
303251
Penerangan: STOP
Penerangan: TEST ADAPTER COLOR: BLUE
Penerangan: FBS 4-8 BU
Penerangan: FBS 3-8 BU
Penerangan: PLUG-IN BRIDGE 6POS BLUE
Penerangan: BRIDGE TERM BLOCK 6POS