Rumah > Produk > Kabel, Wires > Kabel reben rata > 3659/50SO
Permintaan Quote
Melayu
6411549Image 3659/50SO.3M
3659/50SO
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    3659/50SO
  • Penerangan
    CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100'
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    28 AWG
  • voltan
    300V
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    3659
  • Ribbon Lebar
    2.450" (62.23mm)
  • Ribbon Ketebalan
  • penilaian
    UL Style 20267
  • Pitch
    0.050" (1.27mm)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 105°C
  • Bilangan Konduktor
    50
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Panjang
    100.0' (30.48m)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jacket Warna
    Black
  • Jacket (penebat) bahan
    Poly-Vinyl Chloride (PVC)
  • rintangan penebatan
    10 GOhm
  • Pertama Conductor Mark
    Red
  • ciri-ciri
    Zippable
  • Penerangan terperinci
    Flat Ribbon Cable Black 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable, Round Jacket 100.0' (30.48m)
  • konduktor Strand
    7 Strands / 36 AWG