Permintaan Quote
Melayu
5126-B7A2PL
  • Nombor Bahagian
    5126-B7A2PL
  • Penerangan
    CONN SOCKET 26POS R/A .100"
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    1000V
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board or Cable
  • Siri
    5100
  • Row Jarak - Mengawan
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.100" (2.54mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    5126B7A2PL
    JE150344198
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    26
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • penebat Tinggi
    0.350" (8.89mm)
  • penebat Warna
    Gray
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Mounting Flange, Polarizing Key
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
  • Rating Semasa
    1A
  • Jenis hubungan
    Female Socket
  • Hubungi bentuk
    Square
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Cara Negara - Post
    0.102" (2.60mm)
  • Cara Selesai Ketebalan - Post
    Flash
  • Cara Selesai Ketebalan - Mengawan
    30.0µin (0.76µm)
  • Cara Selesai - Post
    Gold
  • Cara Selesai - Mengawan
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle
  • aplikasi
51261-XX001LF
51261-XX001LF
Penerangan: XX001LF PWRBLADE VERT LF REC
Pengilang: Amphenol FCI
Dalam stok
5126
Penerangan:
Pengilang: Keystone Electronics Corp.
Penerangan: TEST POINT PC MULTI PURPOSE BLUE
5125C SL001
5125C SL001
Penerangan: MULTI-PAIR 10COND 22AWG 1000'
Pengilang: Alpha Wire
5125C SL005
5125C SL005
Penerangan: MULTI-PAIR 10COND 22AWG 100'
Pengilang: Alpha Wire
Penerangan: CORDSET KIT, 230V, USA, INCL. GU
Pengilang: Master Appliance Corp.
Penerangan: 5-POCKET TOOL POUCH - CANVAS
Pengilang: Klein Tools
Penerangan: SPARE KEY MC4, MC6, MICROSAFE
Pengilang: Omron Automation & Safety
5125A
5125A
Penerangan: CONN PLUG FMALE XLR 5POS SOLDER
Pengilang: Pomona Electronics
5125L
5125L
Penerangan: 5-POCKET TOOL POUCH - LEATHER
Pengilang: Klein Tools
Penerangan: 5-POCKET TOOL POUCH
Penerangan: TEST POINT PC MULTIPURPOSE BRWN
5126A
5126A
Penerangan: CONN PLUG MALE XLR 5POS SOLDER
Pengilang: Pomona Electronics
Penerangan: MULTI-PAIR 12COND 22AWG 100'
5125C SL002
5125C SL002
Penerangan: MULTI-PAIR 10COND 22AWG 500'
5126-B7A2JL
5126-B7A2JL
Penerangan: CONN SOCKET 26POS R/A .100"