Rumah > Produk > Pita, pelekat, bahan > Gam, Pelekat, Applicators > 7379-2MMX10M
Permintaan Quote
Melayu
7379-2MMX10M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    7379-2MMX10M
  • Penerangan
    ACF 2.0MM X 10M 0.079"X 33'
  • Siri
  • Nama lain
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
73781EE
73781EE
Penerangan: SMOCK,STATSHIELD,JACKET,CUFFS GR
Pengilang: Desco
Penerangan: SMOCK,STATSHIELD,JACKET,CUFFS, G
Pengilang: Desco
737AS15
737AS15
Penerangan: LAMP INCAND T-1.25 MIDG FLA 28V
Pengilang: VCC (Visual Communications Company)
737A
737A