Permintaan Quote
Melayu
1866065Image 7840-0006PR.3M
7840-0006PR
  • Nombor Bahagian
    7840-0006PR
  • Penerangan
    CONN 40POS .1X.1 IDC RIBBON PCB
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    26 AWG, Stranded; 28 AWG, Solid or Stranded; 30 AWG, Solid
  • Siri
    78XX
  • Jarak Row
    0.100" (2.54mm)
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    7840-0006-PR
    78400006PR
    JE150334710
    MDM40H
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    40
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Feed Through
  • Penerangan terperinci
    40 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Gray IDC 26 AWG, Stranded; 28 AWG, Solid or Stranded; 30 AWG, Solid Through Hole
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Ribbon Cable, DIP Header
  • warna
    Gray
  • Penamatan kabel
    IDC
  • kabel Pitch
    0.050" (1.27mm)
  • Lembaga-Side Pitch
    0.100" (2.54mm)
78403 SL001
78403 SL001
Penerangan: 24AWG 20C 300V UNSHIELDED MPPE
Pengilang: Alpha Wire
Dalam stok
784-B
784-B
Penerangan: BUMPER CYLIN 0.335" DIA BLK
Pengilang: Keystone Electronics Corp.
7840A 0601000
7840A 0601000
Penerangan: 12 PRS #22 FRPP FS PVC
Pengilang: Belden
Penerangan: 22AWG 20C 300V UNSHIELDED MPPE
Pengilang: Alpha Wire
78404 SL005
78404 SL005
Penerangan: 22AWG 20C 300V UNSHIELDED MPPE 1
Penerangan: 20AWG 20C 300V UNSHIELDED MPPE
Penerangan: 22AWG 20P 300V UNSHIELDED MPPE
Penerangan: 20AWG 20P 300V UNSHIELDED MPPE
784
Penerangan: USB + SERIAL BACKPACK KIT
Pengilang: Adafruit
784-C
784-C
Penerangan: BUMPER CYLIN 0.335" DIA CLR
784
Penerangan: COUPLING WELDMENT 4"
Pengilang: Greenlee Communications
Penerangan: 24AWG 20P 300V UNSHIELDED MPPE
784 BK078
784 BK078
Penerangan: CORD 125V 16AWG 3ELEM BK 25PC
7840-0000PR
7840-0000PR
Penerangan: 40/PCB/2ROW/2.8MM
Pengilang: 3M
Penerangan: 24AWG 20C 300V UNSHIELDED MPPE 1
7840A 0602000
7840A 0602000
Pengilang: Belden
7840-0000T
7840-0000T
Penerangan: CONN PCB 40POS .100 DL 2.8MM