Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 8R25-E002
Permintaan Quote
Melayu
8R25-E002
  • Nombor Bahagian
    8R25-E002
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
    250V
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel
  • Siri
    8000
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Thermoplastic
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
    Filter
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    3A