Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Backplane Penyambung - Perumahan > CP2-HSB110-1
Permintaan Quote
Melayu
CP2-HSB110-1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2160+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CP2-HSB110-1
  • Penerangan
    CONN SOCKET SHROUD 110POS 2MM
  • Siri
    MetPak™ CP2
  • Pitch
    0.079" (2.00mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • Bilangan Baris
    5
  • Bilangan Jawatan
    110
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    110 Position Shroud for Male Pins Connector Through Hole