Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Backplane Penyambung - khusus > HDC-R128-41S1-KR
Permintaan Quote
Melayu
HDC-R128-41S1-KR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
420+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HDC-R128-41S1-KR
  • Penerangan
    CONN HEADER 128POS R/A 4ROW GOLD
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Siri
    HDC (High Density Connector)
  • Pitch
    0.100" (2.54mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    4
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    128
  • Bilangan Lajur
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Rating Semasa
    3A