Rumah > Produk > Kabel, Wires > Kabel reben rata > HF365/50SF
Permintaan Quote
Melayu
4918357Image HF365/50SF.3M
HF365/50SF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HF365/50SF
  • Penerangan
    CBL RIBN 50COND 0.050 GRAY 100'
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    28 AWG
  • voltan
    300V
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    HF365
  • Ribbon Lebar
    2.500" (63.50mm)
  • Ribbon Ketebalan
    0.035" (0.89mm)
  • penilaian
    UL Style 21682
  • Pitch
    0.050" (1.27mm)
  • Nama lain
    HF36550SF
    MD50R-100
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Konduktor
    50
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    5 Weeks
  • Panjang
    100.0' (30.48m)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jacket Warna
    Gray
  • Jacket (penebat) bahan
    Polyolefin (PO)
  • rintangan penebatan
    10 GOhm
  • Pertama Conductor Mark
    Blue
  • ciri-ciri
    Zippable
  • Penerangan terperinci
    Flat Ribbon Cable Gray 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 100.0' (30.48m)
  • konduktor Strand
    7 Strands / 36 AWG