Rumah > Produk > Cable Assemblies > Segi empat tepat Cable Assemblies > M3CCK-1006R
Permintaan Quote
Melayu
1120636Image M3CCK-1006R.3M
M3CCK-1006R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M3CCK-1006R
  • Penerangan
    IDC CABLE - MKC10K/MC10M/MKC10K
  • Model ECAD
  • penggunaan
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
  • Pitch - Penyambung
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Cable
    0.050" (1.27mm)
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    10
  • Panjang
    0.500' (152.40mm, 6.00")
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Polarizing Key
  • Penerangan terperinci
    10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")