Permintaan Quote
Melayu
P25LE-060S-DA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    P25LE-060S-DA
  • Penerangan
    CONN SOCKET 60POS .050" GOLD
  • Model ECAD
  • Jenis Wire
    Ribbon Cable
  • tolok Wire
    30 AWG
  • Siri
    P25LE
  • Jarak Row
  • Pitch
    0.050" (1.27mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    60
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Feed Through, Strain Relief
  • Jenis Fastening
    Latch Lock/Eject Hooks
  • Penerangan terperinci
    60 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 30 AWG