Rumah > Produk > Optoelectronics > Modul paparan - LCD, OLED, Graphic > 4DLCD-24QA
Permintaan Quote
Melayu
1989061Image 4DLCD-24QA.4D Systems
4DLCD-24QA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    4DLCD-24QA
  • Penerangan
    LCD TFT 2.4" 240X320 RGB 65K TCH
  • Model ECAD
  • melihat Kawasan
    36.72mm W x 48.96mm H
  • Skrin sentuh
    Resistive
  • Siri
  • Nama lain
    4DLCD24QA
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    Parallel, 16-Bit (RGB)
  • Graphics Warna
    Red, Green, Blue (RGB)
  • dot Saiz
  • dot Pixels
    240 x 320
  • dot Pitch
  • Jenis paparan
    TFT - Color
  • Mod paparan
    Transmissive
  • Diagonal Saiz Skrin
    2.4" (60.96mm)
  • Penerangan terperinci
    Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 16-Bit (RGB) 2.4" (60.96mm) 240 x 320
  • latar
    LED - White
  • Warna latar belakang
4DLCD-24QA
4DLCD-24QA
Penerangan: LCD TFT 2.4" 240X320 RGB 65K TCH