Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Perolehan Data - Potentiometers Digital > AD5247BKS10-R2
Permintaan Quote
Melayu
AD5247BKS10-R2
  • Nombor Bahagian
    AD5247BKS10-R2
  • Penerangan
    IC POT DGTL 10K 128POS SC70-6
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Toleransi
    ±20%
  • Suhu Pekali (Typ)
    45 ppm/°C
  • tirus
    Linear
  • Pembekal Peranti Pakej
    SC-70-6
  • Siri
  • Rintangan - Wiper (ohm) (Typ)
    75
  • Rintangan (ohm)
    10k
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    6-TSSOP, SC-88, SOT-363
  • Nama lain
    AD5247BKS10-R2CT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Taps
    128
  • Bilangan Circuits
    1
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis ingatan
    Volatile
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • antara muka
    I²C
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6