Rumah > Produk > suis > Suis tekan butang > 1213MAULCSA
Permintaan Quote
Melayu
1213MAULCSA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
40+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    1213MAULCSA
  • Penerangan
    SWITCH PUSH SPST-NO 8A 125V
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    24V
  • Voltan Rating - AC
    125V
  • Jenis
    Standard
  • Style penamatan
    Solder, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Tukar Fungsi
    Off-Mom
  • Siri
    1200M
  • Panel cutout Ukuran
    Circular - 12.20mm Dia
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    1213MAUU
    1213MAUU-ND
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 55°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Rear
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • Voltan Illumination (nominal)
  • Illumination Jenis Warna
  • ciri-ciri
  • Life elektrik
    10,000 Cycles
  • Penerangan terperinci
    Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Rear
  • Rating Semasa
    8A (AC), 4A (DC)
  • Warna - Penggerak / Cap
    Silver
  • Circuit
    SPST-NO
  • Jenis penggerak
    Round, Plunger, Metal
1214
Penerangan: BOX ABS BLACK 2.96"L X 3.79"W
Pengilang: Hammond Manufacturing
1213F D15A1000
1213F D15A1000
Penerangan: CAT5E+ 4PR F/UTP CMP RIB
Pengilang: Belden
Penerangan: CONN PC PIN SQUARE
Pengilang: Mill-Max
1213MC
1213MC
Penerangan: SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
Pengilang: APEM Inc.
1213F 0101000
1213F 0101000
Penerangan: CAT5E+ 4PR F/UTP CMP REEL
Pengilang: Belden
1213F 009A500
1213F 009A500
1213F D151000
1213F D151000
Penerangan: FILTER LC(PI) 1750PF CHASSIS
Pengilang: API Technologies Corp.
1213MA
1213MA
Penerangan: SWITCH PUSH SPST-NO 8A 125V
Pengilang: APEM Inc.
1213F D15500
1213F D15500
1213MAUL
1213MAUL
1213F D15A500
1213F D15A500
Penerangan: CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
Pengilang: Mill-Max
1213F 009A1000
1213F 009A1000
1213F 010A1000
1213F 010A1000
1214
Penerangan: BREADBOARD GENERAL PURPOSE PTH
Pengilang: Adafruit
Penerangan: CONN PC PIN SQUARE 0.025 TINLEAD
1213MRC+U1874
1213MRC+U1874