Rumah > Produk > suis > Suis sentuhan > ADTSM62SV
Permintaan Quote
Melayu
ADTSM62SV
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ADTSM62SV
  • Penerangan
    SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
  • Model ECAD
  • Style penamatan
    Gull Wing
  • Tukar Travel
    0.25mm
  • Tukar Fungsi
    Off-Mom
  • Siri
    ADTS
  • pembungkusan
    Bulk
  • Rangka
    6.20mm x 6.20mm
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 70°C
  • Force operasi
    320gf
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • Voltan Illumination (nominal)
  • Illumination Jenis Warna
  • Illumination
    Non-Illuminated
  • ciri-ciri
    Tactile Feedback
  • Penerangan terperinci
    Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
  • Hubungi Rating @ Voltan
    0.05A @ 12VDC
  • Circuit
    SPST-NO
  • Jenis penggerak
    Standard
  • penggerak Haluan
    Top Actuated
  • penggerak Bahan
    Polyamide (PA), Nylon
  • Penggerak Negara, Right Angle
  • Penggerak Tinggi off PCB, Vertical
    5.00mm