Rumah > Produk > Optoelectronics > LED - Lampu Penggantian > BA9SB12A
Permintaan Quote
Melayu
1980520Image BA9SB12A.APEM Inc.
BA9SB12A
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BA9SB12A
  • Penerangan
    BASED LED BA9S BLUE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • panjang gelombang
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Typ)
    12V
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm)
  • Siri
  • Nama lain
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Rating
    490mcd
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    LED Lamp Replacement Blue Miniature Bayonet (BA9S) 12V 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm)
  • konfigurasi
    Single
  • warna
    Blue
  • Boleh Ganti Lampu
    Multiple Miniature Bayonet Lamps
  • Jenis base
    Miniature Bayonet (BA9S)
  • aplikasi
BA9S48
BA9S48
Penerangan: SPARE FILAMENT BULB 48 V BA9S