Rumah > Produk > suis > Suis tekan butang > IBR3SAD500
Permintaan Quote
Melayu
38126Image IBR3SAD500.APEM Inc.
IBR3SAD500
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    IBR3SAD500
  • Penerangan
    SWITCH PUSH SPST-NO 0.4A 32V
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    50V
  • Voltan Rating - AC
    32V
  • Jenis
    Standard
  • Style penamatan
    Solder Lug
  • Tukar Fungsi
    Off-Mom
  • Siri
    IB
  • Panel cutout Ukuran
    Circular - 13.60mm Dia
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Snap-In
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
    1,000,000 Cycles
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP54 - Dust Protected, Water Resistant
  • Voltan Illumination (nominal)
  • Illumination Jenis Warna
  • ciri-ciri
    Epoxy Sealed Terminals
  • Life elektrik
    500,000 Cycles
  • Penerangan terperinci
    Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Snap-In
  • Rating Semasa
    400mA (AC), 100mA (DC)