Rumah > Produk > suis > Suis tekan butang > PBAR1AF2000A0Y
Permintaan Quote
Melayu
874746
PBAR1AF2000A0Y
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PBAR1AF2000A0Y
  • Penerangan
    SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    24V
  • Voltan Rating - AC
    24V
  • Jenis
    Piezo
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Tukar Fungsi
    Off-Mom
  • Siri
    PBA
  • Panel cutout Ukuran
    Circular - 16.20mm Dia
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 75°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Front
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP68 - Dust Tight, Waterproof
  • Voltan Illumination (nominal)
    5 VDC
  • Illumination Jenis Warna
    LED, Yellow
  • ciri-ciri
    Epoxy Sealed Terminals
  • Life elektrik
    50,000,000 Cycles
  • Penerangan terperinci
    Pushbutton Switch SPST-NO Piezo Panel Mount, Front
  • Rating Semasa
    200mA (AC/DC)