Rumah > Produk > Potensiometer, Perintang boleh ubah > Joystick Potentiometers > S10C031J
Permintaan Quote
Melayu
S10C031J
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S10C031J
  • Penerangan
    JOYSTICK 100K OHM 1 AXIS PNL MT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    Square - 1.960" L x 1.960" W x 3.790" H (49.78mm x 49.78mm x 96.27mm)
  • Siri
    S
  • putaran sudut
    54°
  • Mod panel
    100 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    Q9626304
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    5 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    1 Axis 100 kOhms Panel Mount Joystick Potentiometer 54° 0.25W, 1/4W
  • Axis
    1
  • Jenis pelarasan
    Top Adjustment
S10B-ZR(LF)(SN)
S10B-ZR(LF)(SN)
Penerangan:
Pengilang: JST
S10CMHM3/I
S10CMHM3/I
Penerangan: DIODE GEN PURP 1KV 10A DO214AB
Pengilang: Electro-Films (EFI) / Vishay
S10CGHM3/I
S10CGHM3/I
Penerangan: DIODE GEN PURP 400V 10A DO214AB
Pengilang: JST
S10B-ZR
S10B-ZR
Penerangan: CONN HEADER ZH SIDE 10POS 1.5MM