Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > C0603C-150NJ1T3
Permintaan Quote
Melayu
C0603C-150NJ1T3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    C0603C-150NJ1T3
  • Penerangan
    FIXED IND 150NH 245MA 1.14 OHM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603 (1608 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    C0603
  • Status RoHS
    RoHS Compliant
  • penilaian
  • Q @ Freq
    28 @ 150MHz
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Nama lain
    C0603C-150NJ1T3 TR 200
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Bahan - Teras
    Ceramic
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    150MHz
  • inductance
    150nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    1GHz
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    150nH Unshielded Wirewound Inductor 245mA 1.14 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    1.14 Ohm Max
  • Rating Semasa
    245mA