Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > C0603C-180NJ1T2
Permintaan Quote
Melayu
C0603C-180NJ1T2
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    C0603C-180NJ1T2
  • Penerangan
    FIXED IND 180NH 235MA 770 MOHM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603 (1608 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    C0603
  • Status RoHS
    RoHS Compliant
  • penilaian
  • Q @ Freq
    25 @ 150MHz
  • Nama lain
    C0603C-180NJ1T2 TR 200
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Bahan - Teras
    Ceramic
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    150MHz
  • inductance
    180nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    1GHz
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    180nH Unshielded Wirewound Inductor 235mA 770 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    770 mOhm Max
  • Rating Semasa
    235mA