Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ER1025-20JR
Permintaan Quote
Melayu
ER1025-20JR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ER1025-20JR
  • Penerangan
    FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    ER1025
  • penilaian
  • Q @ Freq
    25 @ 25MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    ER1025-20JR 3500 TR
    ER1025-20JR-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Phenolic
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    25MHz
  • inductance
    1µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    230MHz
  • Penerangan terperinci
    1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    1 Ohm Max
  • Rating Semasa
    385mA