Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ER1641-514JP
Permintaan Quote
Melayu
ER1641-514JP
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    ER1641-514JP
  • Penerangan
    FIXED IND 510UH 90MA 10.5 OHM TH
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    ER1641
  • penilaian
  • Q @ Freq
    60 @ 790kHz
  • Nama lain
    ER1641-514JP 2500 TR
    ER1641-514JP-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    790kHz
  • inductance
    510µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    4.7MHz
  • Penerangan terperinci
    510µH Shielded Molded Inductor 90mA 10.5 Ohm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    10.5 Ohm Max
  • Rating Semasa
    90mA