Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ER1641-684KR
Permintaan Quote
Melayu
ER1641-684KR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ER1641-684KR
  • Penerangan
    FIXED IND 680UH 80MA 11.8 OHM TH
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    ER1641
  • penilaian
  • Q @ Freq
    60 @ 790kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    ER1641-684KR 2500 TR
    ER1641-684KR-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    790kHz
  • inductance
    680µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    4.5MHz
  • Penerangan terperinci
    680µH Shielded Molded Inductor 80mA 11.8 Ohm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    11.8 Ohm Max
  • Rating Semasa
    80mA