Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > PT750R-1400-VM
Permintaan Quote
Melayu
536294
PT750R-1400-VM
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PT750R-1400-VM
  • Penerangan
    FIXED IND 750UH 2.6A 350 MOHM TH
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Jenis
    Toroidal
  • Toleransi
    ±15%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    1.400" L x 0.800" W (35.56mm x 20.32mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    PTR
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    PT750R-1400-VM BULK 100
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    750µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.530" (38.86mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    750µH Unshielded Toroidal Inductor 2.6A 350 mOhm Max Radial
  • DC Rintangan (DCR)
    350 mOhm Max
  • Rating Semasa
    2.6A