Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > PTKM150R-50H
Permintaan Quote
Melayu
PTKM150R-50H
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PTKM150R-50H
  • Penerangan
    FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Toroidal
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.625" Dia (15.87mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    PTKMR
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    PTKM150R-50H BULK 100
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    150µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.300" (7.62mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    2MHz
  • Penerangan terperinci
    150µH Shielded Toroidal Inductor 2.33A 100 mOhm Max Radial
  • DC Rintangan (DCR)
    100 mOhm Max
  • Rating Semasa
    2.33A
  • Semasa - Ketepuan
    400mA