Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > PTKM50-894VM
Permintaan Quote
Melayu
PTKM50-894VM
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PTKM50-894VM
  • Penerangan
    FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Toroidal
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    PTKM-VM
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    PTKM50-894VM BULK 100
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    50µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.475" (37.46mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    4MHz
  • Penerangan terperinci
    50µH Shielded Toroidal Inductor 9.9A 16 mOhm Max Radial
  • DC Rintangan (DCR)
    16 mOhm Max
  • Rating Semasa
    9.9A
  • Semasa - Ketepuan
    4.2A