Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > S0402-10NG1E
Permintaan Quote
Melayu
S0402-10NG1E
  • Nombor Bahagian
    S0402-10NG1E
  • Penerangan
    FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
  • Toleransi
    ±2%
  • Saiz / Dimensi
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • Q @ Freq
    20 @ 250MHz
  • Nama lain
    S0402-10NG1E 10 BULK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    250MHz
  • inductance
    10nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.030" (0.76mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    3.9GHz
  • Penerangan terperinci
    10nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 210 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    210 mOhm Max
  • Rating Semasa
    475mA