Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > S0402-22NH1B
Permintaan Quote
Melayu
434263
S0402-22NH1B
  • Nombor Bahagian
    S0402-22NH1B
  • Penerangan
    FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • Q @ Freq
    24 @ 250MHz
  • Nama lain
    S0402-22NH1B 10 BULK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    250MHz
  • inductance
    22nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.030" (0.76mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    2.8GHz
  • Penerangan terperinci
    22nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 350 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    350 mOhm Max
  • Rating Semasa
    400mA