Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > S0402-33NJ1B
Permintaan Quote
Melayu
S0402-33NJ1B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S0402-33NJ1B
  • Penerangan
    FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402 (1005 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    S0402
  • penilaian
  • Q @ Freq
    23 @ 250MHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Nama lain
    S0402-33NJ1B 10 BULK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Alumina
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    250MHz
  • inductance
    33nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.030" (0.76mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    2.35GHz
  • Penerangan terperinci
    33nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 370 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    370 mOhm Max
  • Rating Semasa
    400mA