Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > S0402-4N7F3E
Permintaan Quote
Melayu
S0402-4N7F3E
  • Nombor Bahagian
    S0402-4N7F3E
  • Penerangan
    FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM
  • Toleransi
    ±1%
  • Saiz / Dimensi
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • Q @ Freq
    14 @ 250MHz
  • Nama lain
    S0402-4N7F3E 10 BULK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    250MHz
  • inductance
    4.7nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.030" (0.76mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    4.7GHz
  • Penerangan terperinci
    4.7nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 150 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    150 mOhm Max
  • Rating Semasa
    600mA