Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > S0603-101NH3E
Permintaan Quote
Melayu
S0603-101NH3E
  • Nombor Bahagian
    S0603-101NH3E
  • Penerangan
    FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
  • Toleransi
    ±3%
  • Saiz / Dimensi
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • Q @ Freq
    31 @ 150MHz
  • Nama lain
    S0603-101NH3E 10 BULK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    150MHz
  • inductance
    100nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    1.4GHz
  • Penerangan terperinci
    100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    610 mOhm Max
  • Rating Semasa
    400mA