Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > S0603-10NJ2B
Permintaan Quote
Melayu
S0603-10NJ2B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S0603-10NJ2B
  • Penerangan
    FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603 (1608 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    S0603
  • penilaian
  • Q @ Freq
    28 @ 250MHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Nama lain
    S0603-10NJ2B 10 BULK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Alumina
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    250MHz
  • inductance
    10nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    4.8GHz
  • Penerangan terperinci
    10nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 160 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    160 mOhm Max
  • Rating Semasa
    700mA