Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > S0603-221NG1E
Permintaan Quote
Melayu
243289
S0603-221NG1E
  • Nombor Bahagian
    S0603-221NG1E
  • Penerangan
    FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
  • Toleransi
    ±2%
  • Saiz / Dimensi
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • Q @ Freq
    22 @ 100MHz
  • Nama lain
    S0603-221NG1E 10 BULK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100MHz
  • inductance
    220nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    1.2GHz
  • Penerangan terperinci
    220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    1.7 Ohm Max
  • Rating Semasa
    250mA