Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > S0603-22NG1S
Permintaan Quote
Melayu
5106
S0603-22NG1S
  • Nombor Bahagian
    S0603-22NG1S
  • Penerangan
    FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
  • Toleransi
    ±2%
  • Saiz / Dimensi
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • Q @ Freq
    35 @ 250MHz
  • Nama lain
    S0603-22NG1S 10 BULK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    250MHz
  • inductance
    22nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    3GHz
  • Penerangan terperinci
    22nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 220 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    220 mOhm Max
  • Rating Semasa
    700mA