Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > S0603-33NJ1B
Permintaan Quote
Melayu
S0603-33NJ1B
  • Nombor Bahagian
    S0603-33NJ1B
  • Penerangan
    FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • Q @ Freq
    37 @ 250MHz
  • Nama lain
    S0603-33NJ1B 10 BULK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    250MHz
  • inductance
    33nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    2.3GHz
  • Penerangan terperinci
    33nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 250 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    250 mOhm Max
  • Rating Semasa
    600mA