Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > S1008R-392H
Permintaan Quote
Melayu
3283738Image S1008R-392H.API Delevan
S1008R-392H
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S1008R-392H
  • Penerangan
    FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±3%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1008 (2520 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    S1008R
  • penilaian
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1008 (2520 Metric)
  • Nama lain
    S1008R-392H 2000 TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    7.9MHz
  • inductance
    3.9µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    45MHz
  • Penerangan terperinci
    3.9µH Shielded Inductor 335mA 1 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    1 Ohm Max
  • Rating Semasa
    335mA