Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > S1210R-561K
Permintaan Quote
Melayu
4509111Image S1210R-561K.API Delevan
S1210R-561K
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S1210R-561K
  • Penerangan
    FIXED IND 560NH 619MA 500 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1210
  • Saiz / Dimensi
    0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    S1210R
  • penilaian
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Nama lain
    DN7927CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Iron
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    25MHz
  • inductance
    560nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    200MHz
  • Penerangan terperinci
    560nH Shielded Inductor 619mA 500 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    500 mOhm Max
  • Rating Semasa
    619mA