Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > S1210R-681H
Permintaan Quote
Melayu
1848135Image S1210R-681H.API Delevan
S1210R-681H
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S1210R-681H
  • Penerangan
    FIXED IND 680NH 590MA 550 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±3%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1210 (3225 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    S1210R
  • penilaian
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Nama lain
    S1210R-681H 2000 TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Iron
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    25MHz
  • inductance
    680nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    180MHz
  • Penerangan terperinci
    680nH Shielded Inductor 590mA 550 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    550 mOhm Max
  • Rating Semasa
    590mA