Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SP1812-823G
Permintaan Quote
Melayu
4507582Image SP1812-823G.API Delevan
SP1812-823G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1300+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SP1812-823G
  • Penerangan
    FIXED IND 82UH 262MA 2.9 OHM SMD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±2%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    SP1812
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
    SP1812-823G 650 TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    31 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    82µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    82µH Shielded Inductor 262mA 2.9 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    2.9 Ohm Max
  • Rating Semasa
    262mA
  • Semasa - Ketepuan
    228mA