Rumah > Produk > penapis > Penapis EMI / RFI (LC, RC Rangkaian) > PSM1-680M-02B
Permintaan Quote
Melayu
PSM1-680M-02B
  • Nombor Bahagian
    PSM1-680M-02B
  • Penerangan
    FILTER LC(PI) 68PF SMD
  • Voltan - Rated
  • nilai
    C = 68pF
  • Jenis
    Low Pass
  • Teknologi
    LC (Pi)
  • Saiz / Dimensi
    0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
  • Siri
    PSM
  • Rintangan - Channel (ohm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Saluran
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi
    0.118" (3.00mm)
  • Turutan penapis
    3rd
  • Perlindungan ESD
    No
  • Penerangan terperinci
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 68pF 2A 3-PSM
  • Semasa
    2A