Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > PSM4-152M-15T0
Permintaan Quote
Melayu
PSM4-152M-15T0
  • Nombor Bahagian
    PSM4-152M-15T0
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 1500PF 200V 3PSM
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
  • suhu Pekali
  • Saiz / Dimensi
    0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
  • Siri
    PSM
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Kehilangan Insertion
  • Ketinggian (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Penerangan terperinci
    1500pF Feed Through Capacitor 200V 15A 0.5 mOhm 3-PSM
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
    0.5 mOhm
  • Semasa
    15A
  • kemuatan
    1500pF