Rumah > Produk > penapis > Penapis EMI / RFI (LC, RC Rangkaian) > SSM1F-202P-10T1
Permintaan Quote
Melayu
SSM1F-202P-10T1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SSM1F-202P-10T1
  • Penerangan
    FILTER LC(PI) 2000PF SMD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • nilai
    C = 2000pF
  • Jenis
    Low Pass
  • Teknologi
    LC (Pi)
  • Saiz / Dimensi
    0.315" L x 0.083" W (8.00mm x 2.10mm)
  • Siri
    SSM
  • Rintangan - Channel (ohm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Pill, Square
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Saluran
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.087" (2.20mm)
  • Turutan penapis
    3rd
  • Perlindungan ESD
    No
  • Penerangan terperinci
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 2000pF 10A Pill, Square
  • Semasa
    10A