Permintaan Quote
Melayu
1369713Image AWH50G-E232-IDC-R.ASSMANN WSW Components
AWH50G-E232-IDC-R
  • Nombor Bahagian
    AWH50G-E232-IDC-R
  • Penerangan
    CONN PIN IDC 50POS W/ FLANGE
  • Model ECAD
  • Jenis Wire
    Ribbon Cable
  • tolok Wire
  • Siri
  • Jarak Row
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch
    0.100" (2.54mm)
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    AWH50GE232IDCR
    HPT50H
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    50
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Feed Through
  • Jenis Fastening
    Latch Lock/Eject Hooks, Long
  • Penerangan terperinci
    50 Position Rectangular Header Connector IDC Gold