Rumah > Produk > Cable Assemblies > Segi empat tepat Cable Assemblies > H3AAS-6006G
Permintaan Quote
Melayu
H3AAS-6006G
  • Nombor Bahagian
    H3AAS-6006G
  • Penerangan
    IDC CABLE - HSC60S/AE60G/HSC60S
  • Model ECAD
  • penggunaan
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
  • Pitch - Penyambung
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Cable
    0.050" (1.27mm)
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    60
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Panjang
    0.500' (152.40mm, 6.00")
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")