Rumah > Produk > Cable Assemblies > Segi empat tepat Cable Assemblies > H3DWH-6006M
Permintaan Quote
Melayu
6031264Image H3DWH-6006M.ASSMANN WSW Components
H3DWH-6006M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    H3DWH-6006M
  • Penerangan
    IDC CBL - HHKR60H/AE60M/HHPL60H
  • Model ECAD
  • penggunaan
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
  • Pitch - Penyambung
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Cable
    0.050" (1.27mm)
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    60
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Panjang
    0.500' (152.40mm, 6.00")
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Polarizing Key, Strain Relief (Socket); Flange, Polarizing Key (Plug)
  • Penerangan terperinci
    60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")